Sisekaitseakadeemia e-kursus pälvis kõrge tunnustuse

21. märts 2017 Sisekaitseakadeemia - Kommenteeri artiklit

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus nimetas sisekaitseakadeemia kursuse „Operatiivtööde tulemuslik juhtimine päästemeeskonna juhile” aasta e-kursuse nominendiks ning omistas sellele kvaliteedimärgi.

Täienduskoolituse e-kursus valmis päästeameti tellimusel ja sellest on osa võtnud juba ligi 200 spetsialisti. Kursuse autorid on sisekaitseakadeemia päästekolledži õppejõud Stella Polikarpus ja Ramon Ruotsi ning arendusosakonna haridustehnoloog Marit Dremljuga-Telk.

Stella Polikarpuse sõnul koosneb päästemeeskonna juhtidele mõeldud e-kursus ülesannetest ja materjalidest, mis aitavad õppida otsustamist olukorras, kus kaalul on elud. „Ajakriitilises olukorras on otsustada keeruline, sest info on ebaselge, olukord pidevas muutuses, lisaressursid kaugel ning riskid abistajatele ja abivajajatele väga kõrged. Teaduslik õpe toetab juhte ja aitab valmistuda hindamiseks, kus nad peavad demonstreerima oma teadmisi ja oskusi, et suudavad päästetöid tulemuslikult juhtida,” selgitas kursuse sisuekspert.

„Operatiivtööde tulemuslik juhtimine päästemeeskonna juhile” on esimene meeskondlikult loodud täienduskoolituse e-kursus sisekaitseakadeemia päästekolledžis, millele on omistatud kvaliteedimärk. Nüüdseks on Hariduse Infotehnoloogia SA tunnustanud kokku kaheksat sisekaitseakadeemia e-kursusust. Lisainfot siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!