Tallinna keskraamatukogu soovitab: Raamatuid poistele (lubatud ka tüdrukutele)

31. märts 2017 Tallinna Keskraamatukogu - Kommenteeri artiklit

 

 

 

 

 

 

 

Heidi Raba

Sander Säinas ja lendav siga”

Lugu veidi teistsuguste huvidega ja omaette nokitseda armastavatest poistest. Uute sõprade leidmisest ja uute pereliikmetega harjumisest. Samas ka lõbus, ootamatusi täis suvevaheaeg, mis teeb kokku ühe toreda raamatu.

 

 

John Hickman

FC Friigid”

Kolm parimat sõpra – Seth, Karu ja Angelo – armastavad jalgpalli. Kui neid kooli jalgpallimeeskonda ei valita, on kolmik väga löödud. Asja teeb hullemaks treener, kes nimetab neid kõigi kuuldes friikideks. Poisid ei jäta oma unistust, otsustavad luua oma jalgpallimeeskonna ja mängida sellega kooli meeskonna vastu.

 

 

Daan Remmerts de Vries

Tiigrisaar”

Raamat 13-aastasest Tijsist kes tunneb, et on ennast kaotamas.
Kuidas toime tulla, kui vanemad on lahutanud ja püüavad iseendiga hakkama saada? Tijaisil on tunne, et on iseennast järjest rohkem kaotamas, sest peab toetama masenduses ema. Kuidas ennast taas leida ja panna ka ema poissi jälle märkama?

 

 

Lara Williamson

Poiss, kes seilas tugitoolis üle ookeani”

Becketi ja Billy isa kolib ilma selgitusi andmata koos poistega ära nende kodust ja neile emaks olnud Perali juurest. Vennad otsustavad Perali üles otsida. Nende ema on surnud ja poistel ei olnud võimalust emaga hüvasti jätta. Becket püüab leida viisi, kuidas seda tagantjärele teha. Aga hüvastijätt ei tähenda alati seda, et kõik oleks läbi.

 

 

Hugo Vaher

Jõesaare poisid”

Kristoferile tähendab suvevaheaeg kaua magamist, televiisori vaatamist, arvuti ja nutitelefoniga mängimist. Aga see suvi on teistsugune. Poiss läheb suveks hoopis maale tädi juurde. Seal on tädipoeg Valdek, teised külapoisid ja suvilapoisid. Lisaks talutööd ja palju muid põnevaid tegemisi, mis muudavad iga päeva tõeliseks seikluseks. Lugu neile, kellele meeldivad seiklused, pannkoogid ja kummitused.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!