Tasuta transport kutsemeistrivõistlusele “Noor meister”

26. märts 2017 Kristel Mõistus SA Innove kutsehariduse maine valdkonnajuht - Kommenteeri artiklit

31. märtsini saab registreerida kutsemeistrivõistluse “Noor meister” tasuta transpordile.

SA Innove tagab igast maakonnast bussitranspordi Tallinnasse „Noorele meistrile” ja tagasi. Bussikohtade arvu määramiseks palume täita ankeet hiljemalt 31. märtsiks siin. Lisaküsimuste korral palume võtta ühendust e-aadressil noor.meister@innove.ee.

Hea klassijuhataja, õpetaja, huvijuht!

Paljudel koolinoortel seisab peagi ees esimene suurem haridusvalik: kus edasi õppida, milline eriala või amet valida? Suursündmusel “Noor meister 2017”, mis toimub 4. ja 5. mail Tallinnas, saavad üldhariduskoolide õpilased

  • elada kaasa 400 noorele kutsemeistrivõistlustel 32 erialal,
  • proovida ameteid põnevates töötubades,
  • tutvuda kutsekoolide ja õppimisvõimalustega kutseharidusmessil,
  • küsida nõu Rajaleidja karjäärispetsialistidelt.

Mida õpilased külastusest õpivad?

SA Innove on töötanud koostöös Rajaleidja võrgustikuga välja toetava õppematerjali õppereisi kavandamiseks ja läbiviimiseks. Lisainfo ja materjalid leiab „Noore meistri” kodulehelt.

Vaata ka  tutvustavat linki ning jälgi sündmusi Facebookis.

Kohtumiseni 4. ja 5. mail Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses Pirita tee 28!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!