Tehnikaülikool kutsub matemaatika sisseastumiskatsele

30. märts 2017 Tallinna tehnikaülikool - Kommenteeri artiklit

Tehnikaülikool kutsub 1. aprillil tegema Tallinnas ja Tartus matemaatikakatset, millega saab täita sisseastujale esitatavad nõuded matemaatikas, katse tulemust arvestatakse vaid tehnikaülikooli sisseastumisel.

Tallinna katsele saab registreeruda 31. märtsil kella 11-ni. Tartu katsele 1. aprillini siin.

1. aprillil saab matemaatikakatset teha kell 10 TTÜ peahoones (Ehitajate tee 5, Tallinn) ning kell 11 TTÜ Tartu kolledžis (Puiestee 80A, Tartu).

Katse tulemus on võrdsustatud TTÜ-sse sisseastumisel laia matemaatika riigieksamiga, arvesse läheb parim tulemus. Tehnikaülikooli sisseastumiskatse põhineb laial matemaatikal.

Sisseastumiskatset on vaja teha, kui sisseastumiseks nõutud matemaatika riigieksamit pole tehtud. Samuti juhul, kui on sooritatud kitsa matemaatika riigieksam, kuid kandideerimiseks on vaja laia matemaatika eksami tulemust.

Matemaatikakatset võib teha ka see, kes soovib parandada oma riigieksami tulemust.

Ülikooli astumiseks tuleb lõpetada gümnaasiumiõpingud. Sisseastumisavaldusi saab esitada 26. juunist sisseastumise infosüsteemi SAIS kaudu. Tehnikaülikooli matemaatikakatset saab teha ka 27. juunil.

Lisainfo katse kohta, registreerumine ning varasemate aastate ülesanded siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!