Tudengimess kutsub noori iseennast avastama

27. märts 2017 - Kommenteeri artiklit

Kolmapäeval, 29. märtsil toimub Eesti maaülikooli spordihoones neljandat korda tudengimess, kus tudengitel avaneb võimalus kohtuda tulevaste tööandjate ja kolleegidega ning õppida enese kohta midagi uut.
Tudengimessil osalevad põnevad ettevõtted, kes lisaks messiboksile juhendavad noori töötubadesSamuti saab osaleda  seminaridel, kus erineva taustaga ettevõtjad räägivad tööalaselt kasulikest mõtetest, oskustest, tööturu võimalikest muutustest ning eesmärkide seadmisest teel unistuste täitumisele.

Messil pakuvad töötubades osalemise võimalust Kodumaja AS, AS Ehitustrust, HANZA Mechanics Tartu AS, Viasat AS ja Tele 2 Eesti AS. Töötubade eesmärk on tutvustada tudengitele lähemalt oma ettevõtte tegevust, pakutavaid lahendusi või tootmisprotsesse. Tudengid saavad ettevõtjatele näidata oma teadmisi ja oskust arutleda päevakajaliste probleemide üle. Töötubade teemadega on võimalik tutvuda messi koduleheküljel.
„Tänavu on seminaride esinejad ja teemad valitud peamiselt selle põhjal, et ülikoolis õppiv noor saaks võimaluse õppida midagi iseenda kohta ning jõuaks eneses paremini selgusele. Aitame inimestel mõtestada lahti enda tulevikusuunda ning viise, kuidas enda unistusi ellu viia,” rääkis tudengimessi üks projektijuhtidest Ave Rosenberg tänavuste seminaride erilisusest.

„Lisaks mõtestatud seminaridele on kindlasti põnev ettevõtlusteemaline vestlusring „Olen iseenda peremees!”. Loodame panna tudengeid mõtlema sellele, kas nad võiksid olla iseenda tööandjad. Kolm ettevõtjat arutlevad peamiselt ettevõtluse ja ettevõtjaks hakkamise kui ühe karjäärivaliku üle,” rääkis messi teine projektijuht Tõnis Petersell.

Töötubades ja seminaridel osalemiseks on vajalik eelnevalt registreeruda SIIN.
Sissepääs TASUTA!
Võta sõber ja CV kaasa ning tule vaata oma tulevikuvõimalused üle!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!