Rahvusvaheline digiteemaline konverents „Creative Forum”

4. apr. 2017 - Kommenteeri artiklit

7. ja 8. aprillil korraldab VAT Teater projekti Platform Shift+ raames koostöös Tallinna tehnikaülikooli ja Eesti rahvusraamatukoguga konverentsi „Creative Forum” alapealkirjaga „Demokraatia piiramisrõngas” („Big Data – Targeting Democracy”).

TED-kõnede stiilis ettekandeid esitavad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised eksperdid, et arutleda, kuidas kultuur ja teater saavad reageerida üha enam manipuleeritavale sotsiaalmeediale. Tallinna tehnikaülikoolis ja rahvusraamatukogus toimuvatele tasuta loengutele ning neile järgnevatele aruteludele on oodatud kõik huvilised, eriti aga IT ja teatri ning nende alade ühendamise võimalustest huvitatud inimesed ning õpilased ja õpetajad. Registreerimine pole vajalik.

Konverents on inglise keeles ja tõlketa. Kes kohale tulla ei saa, võib sündmust jälgida otseülekandes.

Lähemalt loe konverentsist ja esinejatest siin.

Platform Shift+ info. http://platformshift.eu/ ja http://platformshift.eu/creative-forums/

http://www.vatteater.ee/et/projektid/20/platformshift.html

https://www.facebook.com/platformshiftplus/?fref=ts


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!