Rimi ja Terve Eesti SA kutsuvad osalema sõnakonkursil

12. apr. 2017 - Kommenteeri artiklit

Rimi, Terve Eesti SA ning liikumine „Joome poole vähem!” kutsuvad üles mõtlema välja sõna, mis kirjeldaks kõige paremini vabatahtlikku dokumendi näitamist kassas alkohoolsete jookide ostmisel.

Vaata Kinoteatri tehtud osalemiskutset siit.

„Üleskutse eesmärk on muuta alkoholi ostes dokumendi näitamine iseenesest mõistetavaks tegevuseks,” sõnas Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats. „Meil kõigil on võimalik anda oma panus alkoholitarbimise kultuuri muutmiseks, miks mitte haarata ise initsiatiiv ja näidata alkoholi ostes müüjale dokumenti.”

„Tahame muuta olukorda, kus alkohol alaealise kätte satub. Kõik saavad aidata seda muutust käima tõmmata, näidates poes ise dokumenti ja olles teenindaja suhtes sõbralik, kui dokumenti küsitakse,” rõhutas Terve Eesti SA koolitusjuht Triin Sokk. „Müüjale vabatahtlikult oma vanuse tõendamine on osa täiskasvanulikust käitumisest ja ühtlasi ollakse eeskujuks kõigile teistele.”

„Sõnausega otsime ühte kindlat sõna või fraasi, mis tähistaks vabatahtlikku dokumendi näitamist müüjale. Plaanime uut sõna kasutada ainult heal eesmärgil, igal võimalusel ja igal pool. Parima sõna valib välja sõnameistrite tiim, kelle hulgas on nii räpparid, sulesepad kui ka näitlejad. Võitja kuulutame välja 17. mail Rimi Facebooki lehel,” rääkis Katrin Bats.

Projekti eestkõnelejad on räppar Metsakutsu, näitleja Indrek Ojari ning sõnaosavuse poolest tuntud bändi Gorõ Lana liikmed. Ettevõtmise koostööpartnerid on Terve Eesti Sihtasutus ja „Joome poole vähem!” liikumine ning Forum Cinemas ja Kinoteater.

Osalemiseks postita oma sõna või fraas „Rimi sõna” Facebooki ürituse alla või Rimi Eesti lehekülje sõnumitesse. Konkursi võitja saab auhinnaks telefoni iPhone 7, lisaks loositakse välja Rimi kinkekaarte. Sõnu saab saata kuni 12. maini.

Oma sõna võib saata ka posti teel Rimi Eesti Food AS,  Põrguvälja tee 3, Pildiküla, Rae vald, 75301 Harjumaa või e-aadressil klienditugi.ee@rimibaltic.com.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!