Täna tähistatakse Eestis lõimitud aine- ja keeleõppe päeva

5. apr. 2017 SA Innove - Kommenteeri artiklit

Täna, 5. aprillil tähistatakse Eestis lõimitud aine- ja keeleõppe päeva temaatilise konverentsiga „Õppija areng ja õppimise käsitlus”. Konverentsi ettekanded puudutavad Eesti, Soome ja Ameerika kogemusi keele- ja aineõppe ühendamisel soovitud keeletaseme saavutamiseks ning tutvustavad temaatiliste uuringute tulemusi.

Konverentsil saab ülevaate 2016. a Soome õppekavareformist õppimise käsituse ja kakskeelse õppe vaatest. Esitusele tuleb Ameerika uuringutele tuginev ettekanne kakskeelsetes programmides osalevate laste keeleõppe tulemuste kohta jm.

Üritus toimub Tallinnas  Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa hotellis (Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4) algusega kell 10 ja on suunatud lõimitud aine- ja keeleõppest huvitatud haridusasutuste juhtidele,  aineühenduste esindajatele,  koolitajatele ja õppejõududele.

Lõimitud aine- ja keeleõppe päeva korraldab sihtasutus Innove.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!