Tulekul loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna huvihariduse seminar

3. apr. 2017 Piia Pruks - Kommenteeri artiklit

6. aprillil kell 15 algab Tartu loodusmaja saalis (Lille 10) Tartu ülikooli sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskuse aruteluseminar „Kust tulevad homsed loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonna tipptegijad?”.

Seminar keskendub küsimustele, mida on vaja teha, et Eestis oleks ka tulevikus LTT-valdkonna spetsialiste, kui suur roll on selle valdkonna spetsialistide saamiseks huviharidusel ning mida saaks teha noortes valdkonna vastu huvi tekitamiseks.

Seminari alguses tutvustatakse hiljutise uuringu „Huvihariduse ja huvitegevuse pakkujad ning noorsootöötajad kohalikes omavalitsustes” tulemusi. Järgneb vestlusring loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia (LTT) valdkonna huvihariduse teemadel, kus külalistena osalevad Tallinna loomaaia kauaaegne direktor Mati Kaal, astrofüüsik ja endine poliitik Ene Ergma, Tartu ülikooli loodusteadusliku hariduse keskuse nooremteadur Tormi Kotkas, Eesti teadushuvihariduse liidu juhatuse liige Heilo Altin, Eesti teadusagentuuri osakonnajuhataja Terje Tuisk ja teaduskeskus AHHAA välisrahastuse koordinaator Helin Haga. Vestlusringi juhib Jüri-Ott Salm Eestimaa looduse fondist.

Vt ka siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!