Viimsi riigigümnaasiumi asub juhtima Karmen Paul

10. apr. 2017 HTM - Kommenteeri artiklit

Tulevase Viimsi riigigümnaasiumi direktoriks valiti Viimsi keskkooli juht Karmen Paul.

„Karmen Pauli visioon uuest riigigümnaasiumist on terviklik ja realistlik, see põhineb tema senisel kogemusel ja väga heal kogukonnatunnetusel. Meie ootus on, et Viimsi riigigümnaasiumist saab esimene valik Viimsi põhikoolide lõpetajatele,” kommenteeris otsust konkursikomisjoni esimees, haridus- ja teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna juhataja Raivo Trummal.

Direktori esmased ülesanded on õppekontseptsiooni loomine, kooli meeskonna komplekteerimine, õppekava koostamine, õpilaste vastuvõtmiseks valmistumine, osalemine koolihoone ehituses ja sisutuses.

Koolijuhi Karmen Pauli sõnul tagab kooli eduka töölehakkamise ja edasise arengu hästi korraldatud kommunikatsioon, pidev võrgustikutöö ning partnerlus eri huvigruppidega. Uude riigigümnaasiumisse lubab ta kaasa võtta Viimsi keskkooli tugevuse ja traditsioonid, ühildades need uuenduslike võimalustega.
Karmen Paul alustab tööd Viimsi riigigümnaasiumi direktorina 1. maist, septembrini töötab ta osalise tööajaga ja uuest kooliaastast alates täistööajaga. Viimsi riigigümnaasium alustab õppetööd 1. septembril 2018.

Karmen Paul on töötanud Viimsi keskkoolis 12 aastat, millest seitse arendusdirektorina ja viimased viis koolijuhina. Enne seda töötas ta Püünsi koolis õppealajuhataja ja inglise keele õpetajana.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!