Eesti õpilasesinduste liit valis uue juhatuse

8. mai 2017 Eesti õpilasesinduste liit - Kommenteeri artiklit

Erik Mikkus, Andreanne Kallas ja Marcus Ehasoo.

6. mail toimunud Eesti õpilasesinduste liidu III erakorralisel üldkoosolekul valiti organisatsioonile uus juhatus. Juhatusse kuuluvad Andreanne Kallas, Marcus Ehasoo ja Erik Mikkus.

Esimeheks valiti teiseks ametiajaks praegune esimees, Tallinna Lilleküla gümnaasiumi abiturient Andreanne Kallas ning aseesimeesteks Marcus Ehasoo (Tallinna inglise kolledž) ja Erik Mikkus (Lihula gümnaasium). Kallas hakkab vastutama kultuurivaldkonna töö eest, Ehasoo avaliku poliitika ja rahvusvaheliste suhete ning Mikkus liikmete valdkonna ja kommunikatsioonivaldkonna eest.

Teiseks ametiajaks tagasi valitud esimees lubas keskenduda senisest enam õpilasliidu jätkusuutlikkuse tagamisele ja noorte järelkasvu suurendamisele: „Juba eelmise meeskonnaga tuli idee muuta Õpilasliidu struktuuri, mille abil saab muuta organisatsiooni jätkusuutlikumaks.”

Juhatuse esimehe sõnul hakatakse uut meeskonda kokku panema juba uue nädala alguses. Uue juhatuse mandaat algab 6. juunil. Eesti õpilasesinduste liidu juhatus valitakse järgmise kevaditi, ametiaja pikkus on üks aasta.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!