Maikuus toimuvad üle Eesti tasuta ekskursioonid ettevõtetesse

5. mai 2017 Gea Otsa tööandjate keskliidu nõunik-kommunikatsioonijuht - Kommenteeri artiklit

Alanud on Eesti tööandjate keskliidu 100 aasta juubeli kampaania „Tööandjad kutsuvad külla”, mille raames on mai jooksul võimalik üle Eesti külastada Eesti ettevõtteid ja näha, kuidas neis töö käib. Ettevõttele küllaminemiseks tuleb välja valida sobiv tööandja ning täita registreerimisvorm Eesti tööandjate keskliidu kodulehel https://www.employers.ee/c/tooandjad-kutsuvad-kulla. Mitmesse ettevõttesse on ekskursioonidele veel vabu kohti. Oodatud on kõik huvilised.

Eesti tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsare sõnul tasub erakordset võimalust ära kasutada ja minna ettevõtete köögipoolega tutvuma. „Külla kutsub 26 ettevõtet ja kokku toimub kuu aja jooksul 36 ekskursiooni. Tahame näidata, et Eesti ettevõtted on huvitavad, kasutavad moodsat tehnoloogiat ja on vastutustundlikud. Tänan kõiki meie liikmeid, kes kutsuvad huvilisi uudistama kulisside taga toimuvat,” ütles Tamsar. „Usun, et nii mõnigi noor leiab siit inspiratsiooni tuleviku karjäärivalikuks, kui näeb põnevaid tööstusseadmeid, IT-lahenduste sündimist või panganduse-kaubanduse igapäevaelu, mis jääb teenindussaalist väljapoole.”

Huvilisi võtavad vastu Balsnack International Holding, Saku õlletehas, Kunda Nordic Tsement, Baltika Grupp, Balbiino, LHV Pank, Wendre, Stora Enso Eesti, Estonian Business School, Infotark Büroomaailm, Krimelte OÜ I Wolf Group, SEB Pank, CGI Eesti, Cybernetica, UPM-Kymmene Otepää, Helmes, JELD-WEN Eesti, AgileWorks, Pipelife Eesti, Playtech Estonia, Salvest, G4S, Swedbank Eesti, Mainor Ülemiste, Tieto Eesti ja Proekspert.

Ekskursioonid toimuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Kundas, Harjumaal, Järvamaal, Lääne-Virumaal ja Valgamaal.

Registreerimine lõpeb kaks päeva enne ekskursiooni toimumist või grupi täitumisel, iga osaleja kohta tuleb täita ankeet. Kohale tuleb huvilistel tulla omal jõul – eraldi transporti reeglina korraldatud ei ole.

Eesti tööandjate keskliit on Eesti ainus sotsiaalpartnerina tunnustatud ettevõtlusorganisatsioon. Keskliitu kuuluvad kõik peamised majandusharuliidud ja paljud Eesti suurettevõtted. Kokku esindab tööandjate keskliit otse ja haruliitude kaudu üle 1500 ettevõtte, mis annab tööd enam kui 145 000 töötajale.

Leia sobiv ettevõte ja registreeru ekskursioonile: https://www.employers.ee/c/tooandjad-kutsuvad-kulla.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!