TTÜ kutsub magistriõppe infoõhtule

3. mai 2017 Tallinna tehnikaülikool - Kommenteeri artiklit

3. mail kell 17.30 algab  Tallinna tehnikaülikooli (TTÜ) aulas magistriõppe erialade infoõhtu, kuhu on oodatud TTÜ ja teiste kõrgkoolide varasemate aastate või selle kevade lõpetajad.

Infoõhtul tutvustatakse ülikooli vastuvõtutingimusi ning õppekorraldust.

Tehnikaülikooli kõigi teaduskondade magistriõppe erialade infotundides ja vestlusringides saab infot nii õppejõududelt, praegustelt magistrantidelt kui ka ülikooli vilistlastelt. Külalistele tutvustatakse tehnikaülikooli nii eesti- kui ka ingliskeelseid õppekavu.

Järgmisel aastal 100 aasta juubelit tähistav TTÜ ootab oma ridadesse andekaid ning töökaid magistriõppe tudengeid 48 õppekavale, millest 19 on ingliskeelsed.

Dokumentide vastuvõtt kestab 26. juunist kuni 5. juulini. Magistriõppesse saab kandideerida kas bakalaureusekraadi, rakenduskõrghariduse või kutsekõrghariduse baasilt.

Üritusel osalemiseks palun end registreerida siin.

TTÜ magistriõppe erialad on leitavad siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!