Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutust asub juhtima Heli Aru-Chabilan

5. juuni 2017 Hariduse Infotehnoloogia SA - Kommenteeri artiklit

5. juunist alustab tööd Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) uus juhatuse esimees Heli Aru-Chabilan.

Uue juhatuse esimehe esmane ülesanne on panna sügiseks koos partneritega paika HITSA uus strateegia, lähtudes hiljuti avaldatud uuringutest ning rahvusvahelistest arengutest digivaldkonnas.

Varasemalt on Heli Aru-Chabilan töötanud haridus- ja teadusministeeriumis nõunikuna, välisministeeriumis erialadiplomaadina haridus- ja teadusküsimustes Eesti alalises esinduses OECD ja UNESCO juures, kuulunud SA Archimedes nõukogusse, samuti olnud poliitikauuringute keskuse PRAXIS asutaja ja nõukogu liige. Lisaks on ta olnud Eesti elukestva õppe strateegia juhtkomisjoni esimees ning Eesti kõrghariduse rahvusvahelistumise strateegia juhtkomisjoni esimees.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!