Juulis tuleb rahvusvaheline konverents toetavatest õppekeskkondadest

7. juuni 2017 Ille Rohtlaan - Kommenteeri artiklit

Pea sajandivanune naiskoolitajate ühendus Delta Kappa Gamma peab traditsioonilise Euroopa piirkonna konverentsi sel aastal Eestis. Konverents toimub 26.−29. juulini Tallinnas Nordic Hotel Forumis.

Delta Kappa Gammat ühendab visioon, et edumeelsed naiskoolitajad on hariduse edasiviijad. Nii kogunetaksegi üle aasta Euroopa konverentsile, mis seekord toimub Tallinnas. Üritusele oodatakse osalejaid Euroopast ja teistest DKG liikmesriikidest, mida on kokku 17.

Selleaastase Euroopa konverentsi teema on „Toetavad õppekeskkonnad ” (ingl Supportive Learning Environments). Konverentsi avamine on kolmapäeval, 26. juulil.

Kõigil konverentsi osalejatel on võimalus kaasa lüüa õpitubades, kultuuriüritustel ja ekskursioonidel.

Konverentsi korraldamist toetab haridus- ja teadusministeerium.

Rahvusvaheline Delta Kappa Gamma ühingu lõid Dr. Annie Webb Blanton ja 11 naiskoolitajat 11. mail 1929. Texases Austinis. Ühing loodi harivatel ja heategevatel eesmärkidel selleks, et pakkuda tuge naisõpetajatele ja -üliõpilastele stipendiumite fondi kaudu õpingute toetamiseks ja õpetaja elukutse kõrgete ideaalide saavutamiseks ning arendamiseks. Rahvusvahelise DKG ühingu Eesti organisatsioon loodi märtsis 2008. aastal Tallinnas.


DKG Eesti organisatsiooni koduleht http://dkgeesti.weebly.com

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!