„Ettevõtlikkus kooli” innustab ettevõtjaid taas õpilastele oma lugu rääkima

7. sept. 2017 Eesti tööandjate kskliit - Kommenteeri artiklit

Eesti ettevõtjad ja tippjuhid külastavad sel aastal kesk- ja kutsekoole ettevõtlusnädalal 2.–6. oktoobrini, et julgustada noori õppureid mõtlema ettevõtlikult. Ettevõtjatel ja koolidel on võimalus end veel kirja panna veebilehel www.mystory.ee.

Algatuse eesmärk on näidata peatsetele koolilõpetajatele ettevõtjate isiklike edulugude kaudu ettevõtlikuks saamise teekonda. Selleks jagavad ettevõtjad ühe koolitunni jooksul noortega oma isiklikku ettevõtlikkuse lugu – kuidas nemad ettevõtjateks said ja millised on olnud suurimad väljakutsed sel teel.

Eesti tööandjate keskliidu juhataja Toomas Tamsar nimetab algatust „Ettevõtlikkus kooli” vastastikku kasulikuks võimaluseks nii noorele kui ka ettevõtjale. „Kui ühe ettevõtja edulugu sütitab ettevõtlikkuspisikuga saalist kasvõi ühte koolinoort ja kui ühe koolinoore innukus ja teistmoodi mõtted inspireerivad oma lugu jaganud ettevõtjat, on „Ettevõtlikkus kooli” projekt saavutanud ettevõtlikkuse kasvatamise tähenduses oma eesmärgi,” on Tamsar kindel.

„Ettevõtlikkus kooli” toimub kolmandat aastat Eesti Tööandjate Keskliidu, Teenusmajanduse Koja, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, SA Tuleviku Kool ja KredExi koostöös.

Eelmisel aastal käisid projekti raames oma lugu jagamas 123 ettevõtjat 107 koolis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!