Euroopa haridusteadlased valisid Äli Leijeni EARLI juhtkomiteesse

1. sept. 2017 - Kommenteeri artiklit

Tartu ülikooli haridusteaduste instituudi juhataja professor Äli Leijen valiti tagasi Euroopa juhtiva haridusteadlaste organisatsiooni EARLI (European Association for Research on Learning and Instruction) juhtkomiteesse.

28.augustist 2. septembrini Tamperes toimuval EARLI  konverentsil kuulutati välja organisatsiooni juhtkomitee neli valitavat liiget: valijad tunnustasid Äli tehtud tööd tema tagasivalimisega juhtkomiteesse järgmiseks kaheks aastaks.

Viimasel kahel aastal on Äli ülesanne juhtkomitees olnud arendada organisatsiooni ajakirjadega seotut. EARLI väljaannete hulka kuuluvad haridusvaldkonna ühed suurema mõjukusega ajakirjad Learning and Instruction ja Educational Research Review.

Äli sõnul on tal väga hea meel usalduse üle, mis võimaldab jätkata tööd haridusteaduste edendamisel kogu Euroopas ja laiemaltki. Samas on see ka võimalus suurendada teistes riikides teadlikkust Eesti teadlaskogukonnast ja meie teadustööst.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!