Osale keemiavõistlusel „Kolb”!

12. sept. 2017 Aivar Vinne, Indrek Viil, Tauri Moones - Kommenteeri artiklit

15. septembrini saab saata vastuseid keemiavõistluse KOLB esimese vooru küsimustele.

Kutsume kuni kolmeliikmelisi võistkondi põhikoolidest ja gümnaasiumidest lahendama teoreetilisi ning praktilisi keemiaülesandeid.

Esimese eelvooru küsimused leiab siit:

põhikoolile ja gümnaasiumile.

Vastuseid ootame 15. septembrini.

Teine eelvoor toimub oktoobri algul. Eelvoorude parimad võistkonnad pääsevad novembri algul Nõo reaalgümnaasiumis toimuvale lõppvoorule, kus tuleb muuhulgas sooritada ka praktilisi töid laboris.

Võistlusel osalemine on tasuta, eraldi registreeruma ei pea ning lõppvooru pääseb ühest koolist kuni kaks võistkonda vanusastme kohta.

Keemiavõistlust „Kolb” toetavad hasartmängumaksu nõukogu, Nõo reaalgümnaasium, Eesti Energia, Ahhaa 4D-elamuskino ja kirjastused Koolibri, Varrak, Äripäev, Pegasus, Ilmamaa, Atlex ja Tartu ülikooli kirjastus.

Lisainfo: www.facebook.com/keemiavoistlus ja kolb@keemikud.eu

Kohtumiseni „Kolvil”!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!