Virtuaalne kaart loodushuvilisele õpetajale

12. sept. 2017 Anne Kivinukk Eesti loodusainete õpetajate liidu projektijuht - Kommenteeri artiklit

Eesti loodusainete õpetajate liit on aastaid korraldanud õpetajatele väljasõite loodusse, kus tutvustatakse Eestimaad ning pakutakse ideid edasisteks ekskursioonideks ja õppekäikudeks koos õpilastega.

Meie väljasõitudele on oodatud kõikide ainete õpetajad ja nende pereliikmed. Koos on külastatud Eestimaa kauneid ja eksootilisi paiku, tutvutud looduskeskuste võimalustega, suvelõppudel otsitud-õpitud seeni jpm.

Väljasõite on toetanud keskkonnainvesteeringute keskus, Tallinna linnakantselei, „Kodurahu” programm ja integratsiooni sihtasutus.

Loodusainete õpetajate liidul on loodusmatkade meenutuseks ja abiks õpetajatele valminud uus virtuaalne kaart, kolmas omataoliste seas. Kaart tutvustab viit matkamarsruuti lähtekohaga Tallinnast, kuid on kasutatav huvilistele kõikjalt Eestist.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!