Laulupeonäitus Tartu koolides

10. okt. 2017 - Kommenteeri artiklit

Alates 9. oktoobrist alustas koolinoorte lauulupidusid kajastav fotonäitus „Laulupeotänav” kahenädalase tsükliga ringreisi Tartu linna koolides.

Fotonäituse eesmärk on elustada mälestusi  laulupidude ülevatest hetkedest aastail 1962–2011. Iga stend kajastab üht pidu. Näitus on hea õppematerjal muusikatundi. Lisaks on võimalus osaleda Kahooti keskkonnas koostatud viktoriinis, mida õpilased saavad mängida pärast  näitusega tutvumist.

Praeguseks on soovi avaldanud  Descartes’i kool, Variku kool, Reiniku kool, Puškini kool, Kivilinna kool ja Poska gümnaasium.

Näitus on koolidele tasuta. Kuni 30. oktoobrini saavad huvilised registreerida siin.

Idee autorid ja näituse kuraatorid on Kaire-Lea Pihlap ja Ahti Tubin.

Lisainfo: Kaire-Lea Pihlap, info@sinum.ee, tel 529 2429.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!