Alushariduse juubelikonverentsi saadab uskumatu edu

2. nov. 2017 Tallinna ülikool - Kommenteeri artiklit

Konverentsil osalejaid tervitab Tallinna ülikooli haridusteaduste instituudi direktor Kristi Vinter-Nemvalts. Fotod: Marit Sukk

Alushariduse pedagoogi eriala Tallinna ülikoolis tähistab 50. aastapäeva. Sel puhul peavad ülikool ja MTÜ Eesti Alushariduse Ühendus täna konverentsi „Traditsioon, innovatsioon ja õpikäsitus alushariduses”.

Huvi on ületanud kõik ootused, kuni 400 inimest mahutav Auditorium Maximum ülikooli Astra hoones oli konverentsi alguseks rahvast puupüsti täis.

Ettekannetel on seekord väga tugev rahvusvaheline mõõde, kõnelevad näiteks Anthony Bertram ja Cris Pascal Birmingami lasteuuringute keskusest, Lasse Lipponen Helsingi ülikoolist, aga ka Florida kooli õpetaja Kristina Nugin ning Stockholmi eesti lasteaia juhataja Epp Männik.

Tallinna ülikooli esindavad ettekannetega dotsent Tiia Õun, lektor Maire Tuul ning emeriitprofessor Voldemar Kolga.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!