Eesti noorsootöö keskus pälvis taas tunnustatud kutseandja kvaliteedimärgi

7. dets. 2017 kommunikatsioonibüroo Dalton - Kommenteeri artiklit

Kutse andmise teemaleht.

Kutsekoda omistas Eesti noorsootöö keskusele teist aastat järjest tunnustatud kutseandja kvaliteedimärgi, mis tänavu kannab nime „Selgesõnaline teejuht kutse taotlejale”.

Ühtekokku pälvis tunnustuse 15 kutseandjat. Mullu pälvis ENTK tunnustuse kategoorias „Taotlejasõbralik kutse andja” ning siis oli tunnustatavaid 10.

ENTK direktori Edgar Schlümmeri sõnul väljendub noorsootöö süsteemne arendamine ka noorsootöötaja kutses. Keskus on kogu aeg tegutsenud selle nimel, et noorsootöötaja kutse oleks väärtustatud.

Sellel aastal tunnustati valikukriteeriumite alusel neid kutseandjaid, kes silmatorkavalt hästi on teinud taotlejatele arusaadavaks info, millal eksamid toimuvad ning millal ja kuhu taotlus koos dokumentidega esitada, millised dokumendid ja millises vormis tuleb esitada, kuidas on kutseeksam üles ehitatud ja milline on selle läbimise protsess ja millised on kompetentsuse hindamismeetodid ja -kriteeriumid.

Kutsekoda algatas kutse andjate tunnustamise traditsiooni eelmisel aastal. Igal aastal valib kutsekoda tunnustamiseks välja kutseandmise ühe aspekti.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!