Kutsume lapsi osalema näitusel „Minu Eestimaa”

19. jaan. 2018 - Kommenteeri artiklit

Tartu Maarjamõisa lasteaia õpetajad Viivi Rae, Merle Münti ja Elo Feigenbaum kutsuvad lasteaialapsi koos vanemate ja õpetajatega osalema omaloomingu näitusel „Minu Eestimaa”.

Näitusele ootame illustreeritud lühiluuletusi ja -jutukesi hiljemalt 1. märtsiks aadressil L. Puusepa 10, 50406 Tartu märgusõnaga „Omalooming”.

Osalema oleme kutsunud eestikeelseid lasteaedu ja algkoole ka teistest riikidest: Soomest, Rootsist, Iirimaalt, Hollandist, USA-st, Taanist, Inglismaalt, Saksamaalt.

Näitust saabunud töödest saab vaadata Tartu linnaraamatukogu Tammelinna harukogus (Tartu, Suur kaar 56) alates emakeelepäevast, 14. märtsist.

Valik töid avaldatakse ajakirjas Täheke.

Töö alla paremasse nurka palume panna silt järgmiste andmetega.

  • Lapse nimi ja vanus.
  • Lasteaia nimi.
  • Juhendaja nimi.

Lapsi juhendanud õpetajad saavad osavõtu kohta tõendi.

Ootame palju toredaid töid!

Helgeid mõtteid, ladusat sulge ja lennukat pintslit!

 

Korraldajad


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!