Lux Charter – et kohalejõudmine oleks nauding!

23. märts 2018 - Kommenteeri artiklit

Bussireisijate rõõmuks turule jõudnud Lux Express Grupi pakutav uus teenus Lux Charter on väljakutse senistele bussiteenuse pakkujatele. Siin lähtutakse eesmärgist, et tähtis pole vaid õigeks ajaks kohale jõuda, vaid väärtuslik on ka reisielamus ise.

Möödas on aeg, mil bussireis tähendas reisija jaoks vaevalist sõitu jõudmaks punktist A punkti B. Tänapäeval, mil reisijad oskavad soovida rohkemat, on oluline tunda, et sinust hoolitakse. Ja seda nii reisi planeerides, selle ajal kui ka pärast seda.

Olgu tegu suurema või väiksema seltskonnaga, kestku reis lühemalt või pikemalt – peamine on, et reisi vältel tunneksid kõik end hästi ja kättesaadavad oleksid kõikvõimalikud mugavused: reguleeritavad istmed, toitlustus, bussis oleks mikrofon ja võimalus laadida elektriseadmeid, kliimaseade, kaasaegne tualett, et pagasi pärast ei peaks muretsema – ning loomulikult sõbralik ja tore bussijuht, kes tõesti hoolib.

Usaldus pikaajalise kogemuse kaudu

Vajad tellimusreisi suuremale või väiksemale seltskonnale, on tegu kooliõpilaste, välisturistide või seenioridega, ootad kodumaad hõlmavat või rahvusvahelist marsruuti – meie jaoks pole vahet. Lux Charteri toimekas töötajaskond on kasvanud välja üle 20-aastase kogemusega meeskonnast ning oleme aastate jooksul õppinud tundma sõitjate vajadusi – isegi neid, millele reisijad ise ehk esmapilgul tähelepanu pöörata ei oska.

Pole vahet, kas planeerid reisi liinibussi või spetsiaalselt tellitud bussiga, oluline on, et reis oleks turvaline ja meeleolukas.

Bussiga reisimine pakub võimalust nautida võrdväärselt sihtpunkti jõudmisega ka sõitu ennast ning tellimusreisi puhul peame eelkõige oluliseks reisiseltskonna vajadusi – juba reisi planeerides paneme üheskoos paika marsruudi, nii et rõõmu oleks ka kulgemisest, mitte ainult kohalejõudmisest, arvestame tellija eripärade ning soovidega.

Kvaliteetsed tipp­mugavustega bussid parima hinna ja kvaliteedi suhtega

Lux Charteri bussiparki kaunistavad vaid kõikidele kaasaegsetele standarditele vastavad Mercedes-Benzi turismibussid. Olenevalt reisiseltskonna suurusest saab valida 25–55 kohaga busside vahel.

Rooli keeravad aga juhid, kes oma tööd tõesti armastavad. Nii nagu firma visiitkaart on sekretär, on meie jaoks lisaks bussijuhi sõiduoskusele oluline ka tema soov ja tahe suhelda ning arvestada reisijatega. Vajate abi pagasi paigutamisel või tekib reisi jooksul mõni probleem – ärge kõhelge sellest bussijuhile rääkida. Peame oluliseks ka reisijatelt saadud tagasisidet, et pakkuda edaspidi veelgi paremat teenust.

Kvaliteetse teenuse ja suurepärase teeninduse pakkumine on Lux Charteri suurim rõõm ja klientide soovid meid liikuma panevaks jõuks.

Tunneme uhkust iga kilomeetri läbimisest koos sinuga.

+372 681 3403 / www.luxcharter.ee / booking@luxcharter.ee


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!