Algas registreerimine RMK loodusõppe sügistele soodusprogrammidele

6. sept. 2018 - Kommenteeri artiklit

Riigimetsa Majandamise Keskus pakub lasteaia- ja koolilastele mõeldud loodusõppeprogrammide sügiskampaanias huvilistele üle 70 juhendatud soodusprogrammi ja 15 tasuta seljakotiprogrammi, mis läbitakse iseseisvalt.

Harivad ja põnevad käigud loodusesse toimuvad kuni 31. oktoobrini 13 külastuskeskuses ja kahes loodusmajas. Valida saab 72 soodusprogrammi vahel, mis käsitlevad sügisese looduse saladusi, looduses liikumist, metsade majandamist ja looduskaitset.

Uute programmidena saab Nõva külastuskeskuses teha tutvust meie metsaandidega, millest nii mõnedki võivad olla vähemal või rohkemal määral mürgised. Kauksi külastuskeskus pakub võimalust teha tutvust sooderiigiga ning Ristna külastuskeskus pakub näituseprogrammi ämblikest ja puukidest.

Programmid üldhariduskoolidele ja lasteaialastele on soodushinnaga 1 euro osaleja kohta. Tasuta seljakotiprogrammid sobivad hästi ka väiksematele seltskondadele, peredele ja õpilasgruppidele.

Loodusõppeprogrammidest osa saamiseks tuleb end registreerida RMK veebilehel, kus on olemas ka kõikide programmide kirjeldused ja lisainfo.

RMK ehk Riigimetsa Majandamise Keskuse hoole all on ligikaudu 30% kogu Eestimaast, seal asub 47% Eesti metsadest. RMK on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!