Haridustehnoloogia arenduse nädalavahetus

25. sept. 2018 - Kommenteeri artiklit

Garage48 ja Innove kutsuvad koolinoori, tudengeid, õppejõude jt haridusentusiaste osalema haridusvaldkonnale suunatud arendusnädalavahetusel Garage48 Edutech!

19.–21. oktoobrini toimub Tallinna Euroopa Kooli hoones (Tehnika 18) arendusnädalavahetus Garage48 Edutech, mille eesmärk on välja töötada uudseid ja praktilisi tehnoloogiapõhiseid rakendusi haridusvaldkonnas.

Sündmus on mõeldud põhi- ja keskkooliõpilastest ning üliõpilastest haridusentusiastidele igas vanuses. Garage48 formaadile tavapäraselt on kaasatud ka programmeerijad, disainerid, visionäärid, turundajad ja teised valdkonna eksperdid.

Tugevad mentorid

Nädalavahetuse jooksul arendatakse oma ideest välja esimene toimiv prototüüp. Kohal on mentorid, kes aitavad tiimidel fookuses püsida ja annavad nõu disaini, tehnoloogia ja projektijuhtimise teemal. Seekord on kaasatud ka lauajuhid, kellest igaüks tegeleb terve nädalavahetuse jooksul ühe meeskonnaga.

Ligi kahekümne mentori seas astuvad üles näiteks Startup Estonia juhataja Marika Truu, haridusfoorumi N8 eestvedaja Märt Aro, Robotexi eestvedaja Sander Gansen, TÜ haridusteaduste instituudi haridusuuenduskeskuse juhataja Anzori Barkalaja ja ka hulgaliselt spetsialiste väljastpoolt Eestit.

Avalöök 19. oktoobril kell 18

Garage48 Edutech häkaton algab 19. oktoobril kell 18 Tallinna Euroopa Koolis. Reede õhtul saavad kõik esitleda oma ideid, pärast mida moodustatakse meeskonnad.

Kogu laupäeva töötavad meeskonnad prototüübi kallal. Pühapäeva esimeses pooles harjutatakse esitluseks ja õhtul toimub avalik lõpusündmus, kus parimaid premeeritakse. Kogu sündmust juhivad Kai Isand ja Joao Rei ning tiime nõustavad valdkonna professionaalidest mentorid.

Kõikidele osalejatele pakume kolm korda päevas sooja sööki, puuviljad ja maiustused on kättesaadavad kogu sündmuse vältel ning parimatele tiimidele on auhinnad partneritelt Lingvist, Robotex, haridus- ja teadusministeerium jt.

Registreerimine on avatud 1. oktoobrini.

Täiendavat informatsiooni leiab siit või siit.

Osale ka eelüritusel.


Garage48

Garage48 on organisatsioon, mis korraldab arendusnädalavahetusi ehk häkatone, kus osalejad saavad oma äriideid katsetada ja ellu viia. Osalejad peavad oma idee 48 tunni jooksul müügikõlbulikuks realiseerima, valmistades mentorite ning ekspertide nõul ja toel arvutiprogrammi, veebiteenuse, mobiilirakenduse või mis iganes prototüübi.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!