Padise seikluspark pakub õpilastele põnevat jõuluprogrammi

12. okt. 2018 Seiklusring - Padise seikluspark pakub õpilastele põnevat jõuluprogrammi kommenteerimine on välja lülitatud

„Päkapiku akadeemias“ lahendatakse loovmeisterdamise ja probleemülesandeid ning sobivate ilmaolude korral viiakse meeskondlikke tegevusi läbi ka õues. Fotod: Valdo Kangur

 

Kõik seiklushimulised õpilased alates esimesest klassist on oodatud veel sel sügisel Padise seiklusparki üht õpetlikku, mängulist ja seikluslikku päeva veetma. Alates novembrist saab osaleda ka meeskondlikus jõulumängus „Päkapiku akadeemia“.

Päkapiku akadeemia“ on meeskonnatööle orienteeritud seikluslik temaatiline jõulumäng, mis sobib suurepäraselt õpilasgruppidele jõulutegevuse või lihtsalt ühe mõnusa talvise seikluspäeva korraldamiseks.

Meeskondliku tegevuse ja mängude käigus õpitakse päkapikkudele vajalikke oskusi: kuidas teha jõululuuret, vedada laste sussidesse maiustusi, lahendada tööpostil ette tulevaid ootamatuid olukordi ning palju muidki hädavajalikke nippe ja nõkse.

Päkapiku akadeemia“ programm kestab kolm kuni viis tundi ja on ehitatud üles koolitundide ehk meistriklassidena. Näiteks.

Päkapikkude nobenäpu meistriklassis saab proovile panna oma loomingulisuse ja praktilised oskused, lahendades mitmesuguseid loovmeisterdamise ülesandeid.

Päkapikkude jõulusoki meistriklassis tuleb lahendus leida mitmesugustele probleemülesannetele, kasutades selleks loovust, julgust ja nutikust.

Päkapikkude liikumistehnika meistriklass nõuab oskust üksteisega arvestada ja lahendada koostöös meeskondlikke ülesandeid.

Lõplik tegevuse valik sõltub toimumise kohast, grupi suurusest ja osalejate erisoovidest. Lähtume põhimõttest, et kahte ühesugust üritust ei ole, ning paneme programmi kokku koos tellijaga.

Küsige julgesti grupile hinnapakkumist!

Päkapiku akadeemia“ tunnid toimuvad Kallaste turismitalus Padisel Harjumaal või tellija soovitud kohas kus iganes Eestis.

Tegutseme peamiselt ruumis, aga sobivate ilmaolude korral teeme mõne tegevuse ka õues, mistõttu soovitame ilmale vastavalt riietuda.

Kallaste turismitalust on võimalik tellida ka lõunasöök, lisaks saab korraldada kringlisöömise.

Kes soovib kohtuda jõuluvanaga, peaks tellimuse esitama võimalikult varakult, sest jõulukuul on tal tööd palju. Kui tahetakse üritusel kingipakke jagada, palume need kaasa võtta ja salmid selgeks õppida.

 


Comments are closed.