Heategevusega male kooli

14. dets. 2018 Heino Laiapea ajakirjanik - Kommenteeri artiklit

Paul Kerese 100. sünniaastal tehtud algatus „Maleta naabriga“ elavdas koolides malemängu. Kui mõnel pool jäi see ühe aasta tegevuseks, siis seal, kus malendid pidevalt nähtaval, on kujunenudki harjumuseks vahetundides maletada. Eriti populaarne on male nendes koolides, kus koolijuhid ka ise õpilastega maletavad.

Malendid võiksid olla koolis niisama tavalised kui helkurid tänaval. Sobivad plastikust malendid maksavad kõigest 12 eurot ja platsikust malelaud 3.95. Kui kooli hoolekogu liikmed ostaksid viis komplekti, kuluks selleks 80 eurot. Muidugi võiksid suuremates koolides olla igal klassil oma malendid. Et riigikokku kandideerijad oma kampaania­rahast oma kodukoolile 80 euro eest malendeid ostavad, seda ma ei usu. Või mine tea. EV100 kleeps peale ja … pole paha?

See on võimalus, mitte kohustus.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!