Reaal-, inseneri- ja täppisteaduste õpetajad on oodatud tasuta täiendõppesse

29. jaan. 2019 - Kommenteeri artiklit

 

Tallinna tehnikaülikool (TalTech) kutsub juba töötavaid õpetajaid või tulevasi õpetajaid tasuta STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) eriala täiendusõppesse.

Tiia Rüütmann TalTechi inseneripedagoogika keskusest kinnitab, et täiendõppe eesmärk on pakkuda juba töötavatele õpetajatele või õpetajana tööd soovijatele STEM-õpetaja lisaeriala ja didaktilise pädevuse omandamiseks ning tulemuslikuks ja lõimitud õpetamiseks.

Täiendõppes saab ülevaate näiteks STEM-erialade laboratoorse töö didaktikast, õppekava koostamisest ja analüüsist, tööst mitmekultuurilises keskkonnas ning uute IT-lahenduste rakendamisest õpetajatöös.

Täienduskoolituse kulud katab sihtasutus Innove ja osalejatele on õpe tasuta. Lisainfo ja täiendusõppe kava on Eesti inseneripedagoogika keskuse kodulehel.

Kursuse nimeks on „STEM õpetajad: lisaeriala ja ainedidaktiline pädevus TalTechist“ ning see algab 1. märtsil ja toimub kaugõppe vormis reedeti 2–3 korda kuus.

Õppekava on rahvusvaheliselt akrediteeritud ja lõpetajad, kel on kõrgharidus STEM valdkonnas, saavad ka rahvusvahelise tunnistuse, mis tähendab, et nad saavad õpetajana töötada nii mujal Euroopas kui ka USAs, Kanadas, Brasiilias, Argentiinas, Venemaal ja Hiinas.

Registreerimine lisaeriala täiendusõppesse on avatud.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!