CINAMON premeerib õpetajaid kinos tehtud koolitunni eest

18. apr. 2019 - CINAMON premeerib õpetajaid kinos tehtud koolitunni eest kommenteerimine on välja lülitatud
Cinamon T1, Tasku ja Kosmos ootavad õpetajaid ja õpilasi veetma põnevat koolitundi hubases maailmas, mille kino loob. Foto: Patrik Tamm

Hea õpetaja! Kutsume teid klassiga kinno. Klassi kinno toonud õpetajaile anname suvevaheaja eel kaks kinovautšerit, mida saab kasutada Cinamonis vabalt valitud filmi vaatamiseks suve lõpuni. Saatja saab grupiga koos filmiseansile tasuta!

Kevadväsimuse vastu aitab üks mõnus ja pisut ebatavaline koolitund klassist väljas. Filmid võivad olla ühtaegu õpetlikud, kirjanduslikud, põhineda tuntud teosel (nt „Tõde ja õigus“) või muusikalised – jutustades näiteks legendaarsest ansamblist („Bohemian Rhapsody“). Kinoskäik on kaasahaarav ja lõbus viis näha ajalugu, kirjandust või fantaasiat tavapärasest erinevas kunstižanris ja seeläbi koguda õpikutarkust uudsel moel!

Et võimalikult paljud õpilased kinotunnist osa saaksid, on Cinamonis väga taskukohased piletihinnad just kooligruppidele. Kooligruppide saatja või õpetaja saab seansile kaasa TASUTA. Lisaks saab iga klassi kinno toonud õpetaja kingiks kaks kinovautšerit vabaks kasutamiseks kuni suve lõpuni, et võtta aeg ka endale ning nautida oma lemmikfilmi. Tegime seda juba eelmisel aastal ning õpetajate positiivne vastukaja innustas meid tegema sama ka tänavu.

Kooligruppide hinnad on kirjas Cinamoni kodulehel cinamonkino.com (Pakkumised  klassiga kinno). Soovi korral aitame leida igas vanuses õpilastele sobiliku filmi. Meil on filme nii mudilastele kui ka gümnaasiumiklassidele. Õpetajale annab ideid filmilist kodulehel (pakkumised  klassiga kinno), kust õpetaja saab ise oma grupile filmi valida. Valikus on filme kirjandusest ajaloo ja geograafiani välja!

Õnnelik õpetaja = õnnelikud lapsed = õnnelik tulevik! Ja me ei tea veel kedagi, keda kino ja paaritunnine puhkus kinos õnnelikuks ei tee!

  • Lisainfo cinamonkino.com ja kinodelt.
  • Cinamon Tartu Tasku (Tasku keskus, Turu 2) – tasku@cinamonkino.com
  • Cinamon Tallinn T1 (T1 keskus, Peterburi tee 2) – t1@cinamonkino.com
  • Cinamon Tallinn Kosmos (Kosmose maja, Pärnu mnt 45) – kosmos@cinamonkino.com