Lõuna-Eestisse Cantervilla lossihoovi lustima!

5. apr. 2019 Õnne Vändra mängumaa tegevjuht - Lõuna-Eestisse Cantervilla lossihoovi lustima! kommenteerimine on välja lülitatud

Cantervillale lähenedes on tunne, nagu sõidaksid Eestimaa Alpides.

Põlvamaale Pikajärve külla saabujat tervitab suursugune maakivist mõisakompleks uhke lossiga. Lossi kõrvalhoonetes ja välialal tegutseb Lõuna-Eesti suurim mängumaa, kus on omavahel põimitud minevik ja tänapäev. Ekskursiooni käigus rändame 100–150 aastat ajas tagasi.

Meeleolukat tegevust pakuvad siseruumides olevad atraktsioonid, millest mitmeid pole kuskil mujal, ning õues asuv veepark. Veepargis on liu- ja veetuubirajad, mitu lastebasseini ning Pikajärve kutsuv rand. Vett mööda liuglemiseks on valida paadid (väikelaste omad leiab nende basseinist) ja vesijalgrattad.

Oma oskusi saab proovile panna akuauto, põrkeauto ja hobikardiga sõites, ronimislinnakul, rippsillal ja tarzanirajal turnides ning batuutidel hüpates. Lisaks saab nautida mitmesugustel karussellidel keerlemist ja tüdrukud muidugi printsessirongil sõitmist.

Siseruumides on hulgaliselt süvenemist, tähelepanu, osavust ning isegi veidi jõudu vajavaid mänge: hobuste võiduajamine, palliralli, punktijaht, lasermäng, tuletõrjemäng jne. Veidi enam julgust nõuab keerdkäikude ja üllatustega labürindi läbimine.


Comments are closed.