Lõuna-Eestisse Cantervilla lossihoovi lustima!

5. apr. 2019 Õnne Vändra mängumaa tegevjuht - Kommenteeri artiklit

Cantervillale lähenedes on tunne, nagu sõidaksid Eestimaa Alpides.

Põlvamaale Pikajärve külla saabujat tervitab suursugune maakivist mõisakompleks uhke lossiga. Lossi kõrvalhoonetes ja välialal tegutseb Lõuna-Eesti suurim mängumaa, kus on omavahel põimitud minevik ja tänapäev. Ekskursiooni käigus rändame 100–150 aastat ajas tagasi.

Meeleolukat tegevust pakuvad siseruumides olevad atraktsioonid, millest mitmeid pole kuskil mujal, ning õues asuv veepark. Veepargis on liu- ja veetuubirajad, mitu lastebasseini ning Pikajärve kutsuv rand. Vett mööda liuglemiseks on valida paadid (väikelaste omad leiab nende basseinist) ja vesijalgrattad.

Oma oskusi saab proovile panna akuauto, põrkeauto ja hobikardiga sõites, ronimislinnakul, rippsillal ja tarzanirajal turnides ning batuutidel hüpates. Lisaks saab nautida mitmesugustel karussellidel keerlemist ja tüdrukud muidugi printsessirongil sõitmist.

Siseruumides on hulgaliselt süvenemist, tähelepanu, osavust ning isegi veidi jõudu vajavaid mänge: hobuste võiduajamine, palliralli, punktijaht, lasermäng, tuletõrjemäng jne. Veidi enam julgust nõuab keerdkäikude ja üllatustega labürindi läbimine.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!