Tere tulemast Lontova seiklusparki!

5. apr. 2019 Revo Koha seikluspargi juht - Kommenteeri artiklit
Lontova seikluspargis saab nautida nii puutumatu looduse võlu kui ka eri raskusastmetega atraktsioone.
Foto: Lontova seikluspark

Tallinnast umbes sada kilomeetrit ida suunas, Lahemaa rahvuspargi äärealal, Kunda jõe ürgoru kallastel paikneb Lontova seikluspark. Park koos Blücheri kohviku ja suve hakul valmiva puhkemajaga loob võimaluse väga eripalgeliseks puhkuseks või üritusteks inspireerivalt looduskaunis keskkonnas.

Seikluspargi ala puutumatu loodus ning kanjonisse loodud eri raskusastmega rajad ja atraktsioonid sobivad ideaalselt klassiekskursiooniks, aga ka niisama aktiivseks ja elamusrohkeks väljasõiduks loodusesse. Territooriumil on lasteala, tuubirada, meeskonnaala, kõrg- ja madalseiklusrada, lisaks jalutusrajad.

Klassiga seiklema!

Kevadhooajal on Lontovas klassiekskursioonidele mõeldes kokku pandud eripakett „Klassiga seiklema!“. Paketis saavad osalejad end proovile panna seikluspargi meeskonnaalal ja madalseiklusrajal, mis aitavad arendada koostöö- ja organiseerimisoskust ning luua ühtset klassivaimu. Üheskoos tuleb eesmärgi saavutamise nimel pidada plaani, koostada strateegia ja see ka ellu viia. Nii arendatakse meeskonnatööd, sest kaaslasi on vaja aidata, suunata ja julgustada. Lisaks on igal osalejal võimalus teekonda läbides ja ennast ületades end proovile panna. Sageli märgatakse, et meeskonnaalal vahetuvad õpilaste rollid: esile võivad tõusta uued liidrid ning avaneda peidetud anded.

Kevadhooajal täituvad Lontova ajad ruttu, mistõttu palume klassikülastused võimalikult vara broneerida. Kooligruppidele kehtib seikluspargis soodushind ning neid saatvat õpetajat ootab väike üllatus.

Lahiste uste päev ja seikluspargi sünnipäev

Kolmapäeval, 1. mail on Lontova seikluspargil 8. sünnipäev. Seda tähistatakse lahtiste uste päevaga, mille raames on tegevust ja mänge tervele perele. Lastega tegeleb päevajuht, kõikidel radadel saab seigelda erihinnaga ning loomulikult pakutakse külalistele torti.

Perepäev on tasuta ja kõikide radade piletid on siis 15% soodsamad.

Pargis asuv Blücheri kohvik kostitab nii suuri kui ka väikesi seiklejaid maitsva toiduga, saab kasutada grillplatsi. Gruppidele palume toitlustuse ette tellida.

Tulge ja avastage seiklusvõimalused Lontovas!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!