Sinu Euroopa, sinu sõnaõigus

28. okt. 2019 - Kommenteeri artiklit

Noored inimesed üle kogu maailma on mobiliseerunud planeedi päästmiseks.

Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee valmistub traditsiooniliseks igakevadiseks õpilasürituseks “Your Europe Your Say”, mille raames küsitakse noortelt  parimaid viise edasiliikumiseks planeedi kaitsmisel.

Komitee on huvitatud õpilaste seisukohtadest, kuidas tulla toime kliimakriisiga ja jõuda lähemale 2050. aasta kliimaneutraalsuse eesmärkidele. Soovitused edastatakse rahvusvahelise keskkonnapoliitika kujundajatele.

Ka Eesti noortel on võimalus kaasa rääkida. Registreerimine õpilasüritusele ” Your Europe Your Say” hakkab varsti lõppema, Eestist on seni huvi üles näidanud vaid üks kool, kuid huvilisi võiks olla rohkem.

Kutsume koole osalema! Üksikasjad on kirjas siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!