Tagasi Kooli kutsub õppekäigule

6. nov. 2019 - Kommenteeri artiklit

Tule koos oma õpilastega õppekäigule ja uurige, milliseid ameteid on ühes organisatsioonis.

Tagasi Kooli on sellel aastal lisaks külalistundidele võtnud eesmärgiks pakkuda õpilastele karjääriteemalisi õppekäike ja töövarjuvõimalusi, tuues need kõik ühte broneerimissüsteemi kokku. Õppekäikudele on enam kui 200 kutset paljudest eri valdkondadest – alates kultuurist kuni avaliku sektori ja infotehnoloogiani.

Õppekäikudel on võimalik tutvuda näiteks kohtutäituri tööga, külastada veebidisaini ja programmeerimisega tegelevat ettevõtet Nope Creative või hoopiski Babahh Meediat, kus toimub hologrammide ja VR-produktsioon. Kõlab põnevalt eks?

Küsisime ka kohtutäitur Risto Sepalt ja Babahh Meedialt, mida nende juures õppekäigul näha ja teha saab.

Kohtutäituri juures õppekäigul paukudega teaduskatseid teha ei saa – teravused leiavad aset hoopis büroost väljas. Küll aga saab tutvuda kohtutäituri tööpäevaga, on võimalus külastada vastuvõtuboksi, kus on nii kohtutäituri kui kliendi pool, ning loomulikult kuuleb aastatega kogunenud põnevaid lugusid ja nalju. Kohtutäitur Risto Sepp näitab ka erilist arestitud vara, nagu kopikad, kilpkonnakilp ja muu selline.

Babahh Meedia on otseülekannete, voogedastuste, VR-lahenduste ning video- ja erilahenduste produktsiooniga tegelev ettevõte. Õppekäigul sinna saavad õpilased katsetada ja end proovile panna. Neist moodustub produktsioonitiim, kus igaühel on täita oluline roll operaatorist kuni režissööri ja produtsendini, tehakse otseülekanne ning õppekäigust jääb mälestuseks selle salvestus spetsiaalsel maandumislehel. Lisaks tutvutakse 360-videote tootmise ning hologrammide eelproduktsiooniga. Selliseid ja teisigi põnevaid kutseid ametitega tutvuma on veelgi. See on sinu võimalus näidata õpilastele juba varakult, millised põnevad ametid olemas on.

Õppekäike saab Tagasi Kooli keskkonnas broneerida kuni 10.12. Kingi oma õpilastele inspireeriv ja tulevikku vaatav päev! Vaata lähemalt siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!