TLÜ Haapsalu kolledž ja Haapsalu kutsehariduskeskus sõlmisid uue koostöölepingu

13. dets. 2019 TLÜ - Kommenteeri artiklit

T

Projektide raames on aastaid tehtud koostööd, kuid õppetöö pinnalt on seda olnud veidi vähem. Viimase poole aasta jooksul kohtusid omavahel mõlema kooli eri õppevaldkondade juhid ja õpetajad, mille tulemusel sündis konkreetne tegevuskava 2020. aastaks. Nii seotakse informaatikaerialade praktikad, toimub disainerite ja käsitööerialade ühine õppeprojekt, mille teema on vanavara, ja ühine Starter Creative’i äriedendusprogramm. 

Kõige lähem ja avalikkusele ligipääsetavam üritus toimuba aga 24. jaanuaril: kolledži käistöötehnoloogiate ja disaini eriala aine erialaprojekt III raames disainitakse SA Tallinna Lastehaigla neuroloogia osakonna mängutuba. Toa sisustuse loomisest saavad osa kutsehariduskeskuse puutöö erialade õppijad. Kõige selle elluviimiseks toimub kutsehariduskeskuse vilistlaste ellu kutsutud ja läbiviidav tuluõhtu, millest saadavat tulu kasutatakse õppeaine käigus valminud ideekavandi teostamiseks. 

Tuluõhtule saad pileti osta Piletilevist.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!