Külastage Lehola keskkonnahariduskeskust Mustamäel Tallinna Lehola lasteaia ruumides

17. jaan. 2020 Signe Lett Lehola keskkonnahariduskeskuse juhataja, tel 5866 8009 - Kommenteeri artiklit
aasta oktoobris avati Lehola keskkonnahariduskeskuses õpituba Pirita-Kosel, mis tegeleb spetsiaalselt lastega. Arhiivifoto

Lehola keskkonnahariduskeskus on loodud 14 aastat tagasi toetamaks lasteaedade õpetajaid loodusharidust pakkuvate koolituste ja õppematerjalide laenutamiseks. Praeguseks oleme olemas ka kooliõpetajate jaoks. Lehola KHK on viimased kolm aastat koordineerinud Tallinna haridusameti ja keskkonnainvesteeringute keskuse ühisprojekti koolidele ning lasteaedadele.

Praegu loome keskusele oma nõukoda, kuhu kuuluvad keskuse töötajad, haridusameti esindaja, Lehola lasteaia direktor ning lasteaedade ja koolide õpetajad.

Lehola KHK pakub oma kasutajaskonnale iga kuu huvitavaid koolitusi eri loodushariduskeskustes üle Eesti. Täiendame jooksvalt oma vahendeid keskustes kohapeal. Vahendite kiiremaks laenutamiseks oleme loonud e-laenutuskeskkonna, kus saab endale huvipakkuvad materjalid eelnevalt välja valida ja broneerida. E-laenutuskeskkonna aadress on https://elaenutus.leholakhk.edu.ee/.

Alates 2018. aasta oktoobrist alustas Lehola keskkonnahariduskeskuses õpituba Pirita-Kosel, mis tegeleb spetsiaalselt lastega. Pakume keskkonnahariduslikke programme nii toas kui ka õues.

Pakutavad programmid on järgmised.

  • Olen metsamees
  • Teadusteater
  • Vanast uus
  • Avastusretk allikani ehk Kuidas lestakala lapikuks muutus
  • Elu mullas
  • Jõuluprogramm (detsembris)

Meie tegevustega paremini kursis olemiseks oleme loonud Lehola keskkonnahariduskeskuse lehekülje Facebooki keskkonnas aadressil https://www.facebook.com/LeholaKHK/ ja meie kodulehekülje aadressil https://www.tallinn.ee/est/leholakhk/.

NB! Lehola keskkonnahariduskeskus ootab oma rõõmsasse pisikesse seltskonda inimesi, kes leiavad aega keskuse tegemistes ja toimetamistes kaasa rääkida. Lehola KHK kutsub kokku nõukoja, kellega koos arutada praegusi ja uusi mõtteid/tegevusi keskuse paremaks toimimiseks. Nõukoda käib koos kaks korda aastas. Kui sa tunned, et oled see, kes võiks meie hulka kuuluda, palun anna oma soovist märku aadressil leholakhk@gmail.com.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!