Kuidas tähistab sinu klass vabariigi aastapäeva?

17. veebr. 2020 Tagasi Kooli - 1 Kommentaar

Tagasi Kooli ja küberväejuhatus kutsuvad 21. veebruaril osalema ühes erilises e-külalistunnis – pidupäeva puhul peab kaitseväe juhataja kindralmajor Martin Herem Eesti Vabariigi aastapäevakõne. 

Martin Herem.

E-külalistunni otseülekanne algab kell 11 küberväejuhatuse staabi- ja sidepataljonist ning teil on võimalik seda klassi ja/või kooliga vaadata Youtube’i vahendusel. E-külalistunniga saab liituda teile sobival ajal, sest kõne jääb Youtube’i järelvaadatavaks. Tund sobib kõikides vanustes kooliõpilastele. 

Registreeri oma klass e-külalistundi siin. Tundi registreerudes saadab Tagasi Kooli teile kolm päeva enne e-külalistunni toimumist ka tunnikava, mille põhjal saab õpilastega tundi jätkata.

Idee! Pidupäevakõne sobib ka aktuse programmiga sidumiseks. Lülituge kogu kooliperega otseülekandesse ning muutke babariigi aastapäevale pühendatud kooliaktus veelgi põnevamaks! 


Hetkel ainult üks arvamus teemale “Kuidas tähistab sinu klass vabariigi aastapäeva?”

  1. Tähistamine ütleb:

    Ma usun, et olete minuga nõus, kui ma väidan, et vabariigi aastapäeva tähistamise eesmärgiks on oma riigi väärtustamine.

    Hinnakem oma lippu, vappi ja muid riigisümboleid!
    Mõelgem selle peale, kui suure arengu oleme me läbi ajaloo teinud, ka oma väikse rahvaarvu juures.

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!