Tee koos lastega multifilm!

11. veebr. 2020 - Kommenteeri artiklit

Tallinna lasteaedade filmifestival KeLaFF (Kevadine Laste Filmifestival) tuleb jälle. Festivali korraldajad on Tallinna Kadaka lasteaed ja Tallinna Lehola lasteaed koostöös Tallinna haridusametiga.

Festivali eesmärk on populariseerida filmikunsti, tutvustada visuaalse loometöö telgitaguseid ning arendada laste ja täiskasvanute koostööoskusi.

Festivalist oodatakse osa võtma Tallinna lasteaedade rühmi õpetajate juhendamisel. Töid saab esitada kuni 13. märtsini.

Seekord on animatsioonide teema Eesti rannarahva lood (tulenevalt, et aasta lind 2020 on tuttpütt). Filmi pikkus on 2‒10 minutit, milles sisalduvad ka algus- ja lõputiitrid.

Tehtud multifilmid linastuvad aprillis Kaja kultuurikeskuses ja filme hindab erapooletu žürii. Žürii koosseisu kuulub esindaja Eesti ornitoloogiaühingust, Tallinna haridusametist, „Rohelise kooli“ programmist ning Tallinna ülikoolist.

Osalemiseks tuleb saata korraldajatele e-kiri märksõnaga KELAFF aadressil kelaffilm@gmail.com.

Registreerimine on juba alanud. Täpsemat infot ja osaleja juhendi leiab Tallinna haridusameti kodulehelt.

Parimatele multifilmide tegijatele auhinnad.

Pange enda ja laste võimed proovile ja looge animatsiooni tehes ühiseid mälestusi!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!