Haridus- ja teadusministeerium: õpilased vajavad puhkust ka distantsõppe perioodil

15. apr. 2020 HTM - Kommenteeri artiklit

Haridus- ja teadusministeerium on seisukohal, et õpilased vajavad puhkust ka distantsõppe tingimustes, ja kutsub kõiki üles jagama häid mõtteid, kuidas eriolukorra ajal tervisele ohutul viisil 20.‒26. aprillini kestvat kevadvaheaega leidlikult sisustada. Põnevaid mõtteid ja tegevusi hakkame koondama portaali Teeviit.

„Õpilased on kevadist koolivaheaega pikisilmi oodanud, sest distantsõpe on nõudnud paljudelt teistsugust ja tõsist pingutust. Pausi on vaja, et kinnistada õpitut ning valmistuda õppeaasta lõpuks,“ sõnas haridus- ja teadusministeeriumi asekantsler Kristi Vinter-Nemvalts. „Eriolukorras puhkamine tähendab ka tavapärasest erinevaid tegevusi, seetõttu peame vajalikuks pakkuda noortele põnevaid võimalusi vaheaja sisukaks veetmiseks,“ märkis Vinter-Nemvalts. Asekantsler tunnustas lapsi ja noori, kes on järginud seniseid 2+2- ja kodus püsimise reegleid.  

Haridus- ja teadusministeerium koos teiste ministeeriumide ja asutustega kutsub üles jagama vaheaja sisukaks veetmiseks põnevaid mõtteid, ideid, tegevusi või algatusi. Kõik pakutu koondatakse portaali Teeviit, kust saab ammutada inspiratsiooni vaheaja veetmiseks. Oma panuse saab anda, täites portaalis vormi, saates kirja aadressil teeviit@teeviit.ee või jagades sotsiaalmeedias postitusi teemaviitega #sisukasvaheaeg.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!