Osale hambapesukampaanias!

25. sept. 2020 Suukool - Kommenteeri artiklit

Suukool.ee kutsub ka sel aastal kõiki lasteaiaõpetajaid oma rühmaga võtma osa üleriigilisest kampaaniast „Suukool võitleb suukollidega!“, et pöörata tähelepanu laste hambapesuharjumustele.

Õpetaja roll on küsida hommikuse õppetegevuse ajal laste käest, kas nad pesid eelmisel õhtul ja sama päeva hommikul hambaid, ning märkida vastused Suukooli hambapesupäevikusse.

Kampaania toimub juba kolmandat korda. Möödunud aastatel võttis sellest osa rohkem kui 1100 lasteaiarühma ja enam kui 20 000 last. Kampaania sai ka ülemaailmselt hambaarstide liidult Smile Awardi auhinna kui parim suutervist edendav projekt 2019. aastal.

Kõik rühmad, kes täidavad päevikut reeglipäraselt oktoobri algusest märtsi lõpuni, saavad kingituseks kleepsud, tunnistused ja hambaharjad. Ühtlasi osalevad need rühmad suuremate kingituste loosimises, milleks on hambapastad või elektrilised hambaharjad rühma kõikidele lastele ja õpetajatele. Kõik rühmad, kes osalevad kampaanias lühema aja jooksul, saavad kingituseks Suukooli kleepsud ja tunnistused.

Seekord kestab kampaania 2020. a oktoobrist kuni 2021. a märtsini. Rühma saab registreerida 15. oktoobrini siin https://suukool.ee/et/kampaania.

Loe lisaks suukool.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!