Algas laste ja noorte lugemisprogramm „Loeme ennast botaanikaaeda“

10. nov. 2020 Tallinna Keskraamatukogu - Kommenteeri artiklit

Tallinna keskraamatukogu ja Tallinna botaanikaaed kutsuvad õpilasi kogu klassiga osa võtma lugemisprogrammist „Loeme ennast botaanikaaeda“. Programm kestab 09.11.2020‒30.04.2021 ning osalema on oodatud Tallinna koolide 1.‒9. klassi õpilased.

Lugemisprogrammis võistlevad klassid loevad end Tallinna botaanikaaeda, kus on 8500 taimeliiki. Just see number ongi lugejate eesmärk – lugeda kokku kõik botaanikaaia taimeliigid. Osalemiseks registreerib õpetaja klassi ning peab arvestust loetud raamatute ja lehekülgede arvu üle. Õpetaja edastab iga kuu lõpus kokkuvõtte koolile lähimasse raamatukokku. Võistlust saavad kõik huvilised jälgida veebis.

Kõige rohkem lugenud klassid saavad auhinnaks Tallinna botaanikaaia külastuse. Lisaks loositakse kõigi eesmärgi täitnud klasside vahel välja kaks kohtumist kirjanikuga, kes on taimedest raamatuid kirjutanud.

Lugemisprogrammi osalemise tingimused leiab Lastelehelt.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!