Palju õnne, Krõll!

9. veebr. 2021 Kaidi Lahe vanempedagoog - Kommenteeri artiklit

Tartu lasteaed Krõll tähistas veebruaris oma 45. sünnipäeva, seekord mitte traditsioonikohaselt osalejate,  lastevanemate ja külalistega, vaid  ‒ COVID-19 viiruse tõkestamise nõudest tulenevast  ‒ igas rühmas eraldi.   See oli lasteaiale esmakordne kogemus, mis nõudis kogu lasteaia kollektiivilt hästi  läbi mõeldud ettevalmistust.

Eelnevalt olid lasteaia rühmad  meisterdanud õuealale nii krõllidest, lumememmedest kui värvilistest jäälaternatest lume- ja jääskulptuure. 

Juba  hommikul, kui lapsed lasteaeda tulid, särasid  lasteaia õuealal küünlad, mis lõi sünnipäeva tähistamiseks meeleolu. Iga rühma külastas maskott Krõll, kes rääkis sünnipäeva tähistamise tähtsusest, kiitis lume- ja jääskulptuuride tegijaid. Tänutäheks kinkisid lapsed Krõllile omavalmistatud kaarte, pilte ja mitmesugusest materjalist meisterdatud lilli. Mõnes rühmas lauldi ja tantsiti, näidati, mis  muusikategevuses selgeks õpitud oli. Üllatuseks oli Krõllil iga lapse jaoks  nii helkur kui jäätis.  Laste valmistatud kingitused maskott Krõllile on jäädvustatud fotodel, mis on kõigile vaatamiseks väljas Eliisi keskkonnas.  Oli meeldejääv sünnipäev, mis kogu lasteaiaperet rõõmustas. 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!