AHHAA kutsub teadus-e-kohvikusse

31. märts 2021 Teaduskeskus AHHAA - Kommenteeri artiklit

AHHAA teaduskeskus korraldab aprillis tasuta teadus-e-kohvikud, mis käsitlevad vaimset heaolu ning tervist puudutavaid küsimusi.

Sarja esimene e-kohvik toimub AHHAA Facebookis 1. aprillil kell 19 ja räägib ekraanimürgitusest ja digiängistusest. Sõna saavad küberpsühholoog Dmitri Rozgonjuk ja pereterapeut Kätlin Konstabel. Moderaator Andres Juurega arutletakse sotsiaalsete oskuste muutumisest pideva digisuhtluse ja online’is olemisega. Juttu tuleb ka digikultuuri mõjust inimese ajule, silmadele ja alateadvusele. Vaatajatel on võimalus esinejatele küsimusi esitada.

Järgmistes e-kohvikutes mõtiskleme õnneliku paarisuhte võimalikkusest koroonaajal; ülesöömisest ja -joomisest koduses karantiinis; anname praktilist nõu koolinoore ja lapsevanema tõhusamaks omavaheliseks suhtlemiseks; räägime koroonahirmudega toimetulekust praeguses info ülekülluses.

Teadus-e-kohvikud toimuvad aprillikuu igal neljapäeval kell 19 AHHAA FB-Live’is ja on kõigile tasuta.

Täpsem info: 01.04 FB-üritus ja AHHAA koduleht.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!