Lottemaa „Suur leiutamisvõistlus 2021“ käib täie hooga!

12. märts 2021 Lottemaa - Kommenteeri artiklit

Kuni 21. märtsini saavad kõik Eesti lapsed panna oma loomingulisuse taas proovile Lottemaa suurel leiutamisvõistlusel, mille eesmärk on sütitada lastes leiutamiskirge, loovust ja uuendusmeelsust.

Juba neljandat korda toimuv võistlus on praeguseks pannud leiutama rohkem kui 600 Eesti last. Lottemaa turundusjuhi Kaire Lergi sõnul on leiutamisvõistlus saanud aastatega Lottemaa toredaks ja populaarseks traditsiooniks. „Lastel on väga hea kujutlusvõime – tuleb vaid võtta julgus kokku ja endas see külg avastada. Mul on ääretult hea meel, et igal aastal on meile esitatud niivõrd palju huvitavaid ja loomingulisi leiutisi, mis näitavad, et millegi erakordse leiutamiseks ei pea olema õppinud insener,“ ütles Lerg.

Kes saavad osaleda?

Võistlusel tohivad osaleda kõik lapsed alates lasteaiast kuni 12. klassini, sealhulgas kutsekoolide õpilased ning huvikoolide ja huviringide lapsed. Leiutama võib asuda nii üksi kui sõbraga ja appi on lubatud võtta ka juhendaja. Kõige tublimaid juhendajaid ootavad eriauhinnad.

Auhinnafond on uhke!

Leiutajad, kelle tööd jõuavad finaali, saavad premeeritud Lottemaa piletitega. Kolme parima töö autorid saavad aasta jooksul külastada koos perega Eesti kõige ägedamaid pereatraktsioone, loomulikult kuulub ka Lottemaa nende hulka. Lisaks saab supermõnusa spaapuhkuse Pärnus.

Kõige olulisem ja erilisem auhind on aga see, et võidutöö ehitatakse 2021 suvel Lottemaale kõigile külastajatele vaatamiseks ja inspiratsiooniks. Võistlus kulmineerubki võidutöö piduliku avamisega juunikuu lõpus toimuval suurel leiutamispäeval.

Kuidas osaleda?

Lisateavet konkursi ja selle tingimuste kohta ning näpunäiteid nii leiutajale kui juhendajale leiab Lottemaa kodulehelt www.lottemaa.ee/leiutamine.

Leiutamine teeb elu huvitavaks!


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!