Magistrant ootab koostööd andmete kogumisel

4. märts 2021 Tatjana Brodneva Tartu ülikooli Narva kolledži teise kursuse magistrant - Kommenteeri artiklit

Olen Tartu ülikooli Narva kolledži teise kursuse magistrant ning õpin erialal „Keeleõpetaja mitmekeelses koolis“. Oma magistritöö jaoks andmete kogumisel pöördun kõigi eesti keele kui teise keele õpetajate poole palvega, et nad vastaksid küsimustikule, mis avaneb käesoleva teksti lõppu lisatud lingi kaudu.

Minu magistritöö eesmärk on võrrelda eesti keele kui teise keele õpetajate tööprotsessi tava- ja distantsõppel muutuva õpikäsituse valguses.

Urimismeetodina kasutan veebiküsitlust, millest palun teil osa võtta. Küsimustiku täitmine võtab aega 20‒30 minutit. Loodan, et leiate vastamiseks aega.  

Palun vasta küsimustele siin.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!