Hiiumaa on esimene maakond, kus kõik vaktsiini soovinud üldhariduskoolide ja lasteaedade töötajad on vaktsineeritud

6. apr. 2021 HTM - Kommenteeri artiklit

5. aprilli seisuga on Hiiumaal vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud kõik seda soovinud üldhariduskoolide, lasteaedade ja -hoidude töötajad.

Kogu Eesti vaates edenes eelmisel nädalal kõige jõudsamalt kutsekoolide töötajate vaktsineerimine – tänaseks on vaktsineeritud üle 62% vaktsiini soovinud kutsekoolide töötajatest.

Vaktsiini soovinud lasteaedade ja -hoidude töötajatest on vaktsineeritud veidi enam kui 85%. Üldhariduskoolides on vähemalt ühe doosiga vaktsineeritud 91,2% seda soovinud töötajatest.

Riiklikus vaktsineerimiskavas käsitletakse haridusvaldkonna töötajaid eesliinitöötajatena. Kuna vaktsiinikogused on piiratud, vaktsineeritakse etappide kaupa. Iga järgmise etapi andmekogumise algusest teavitavad haridus- ja teadusministeerium ja Eesti haigekassa sihtrühma töötajaid kirjalikult.

Korduma kippuvad küsimused haridusvaldkonna töötajate vaktsineerimise kohta on koondatud ministeeriumi veebilehel. Samast saab järele vaadata haridustöötajate vaktsineerimise infotunde eesti ja vene keeles.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!