Laagri gümnaasiumi direktoriks saab Taavi Vilba

7. apr. 2021 HTM - Kommenteeri artiklit
Taavi Vilba.

Saue vallas tegevust alustava riigigümnaasiumi direktoriks valiti praegune Saku Gümnaasiumi direktor Taavi Vilba.

Taavi Vilba (34) on lõpetanud Tallinna ülikooli magistriõppe kehakultuuri õpetaja erialal. 2018. aastal asus ta tööle Saku gümnaasiumi direktorina. Taavi Vilba on läbinud alustavate koolijuhtide arenguprogrammi ja osalenud aktiivselt haridusjuhtide täiendusõppes.

Loodava riigigümnaasiumi direktori Taavi Vilba sõnul on uus kool kindlasti õppijakeskne, uuenduslike võimaluste ning kõrge õppekvaliteediga haridusasutus, mis annab lõpetajatele head eeldused õpinguteks ülikoolis ja elus toimetulekuks.

Kokku osales konkursil 16 kandidaati. Haridus- ja teadusministeeriumi riigikoolide osakonna juhataja Raivo Trummali sõnul oli konkurents suur ja komisjonil tuli valiku langetamiseks korraldada suisa neli vooru, sealhulgas esitasid kandidaadid oma visioonivideo uue kooli arenguvõimalustest.

Saue vallavanem Andres Laisk nendib, et on vahva, et noor ja tarmukas mees, kes väljus tihedast konkurentsist võitjana, sattus olema ka Saue valla elanik. Vallale on riigigümnaasiumi avamine olulise tähtsusega ja ootused koolile kõrged.

Saue valda rajatav Laagri gümnaasium alustab tööd 1. septembril 2022. Kaasaegne koolihoone kerkib Laagri alevikku aadressile Kooli 1.

Tegemist on nüüdisaegse õppekeskkonna ja õppesisuga gümnaasiumiastmega kooliga, mis pakub piirkonna põhikoolilõpetajatele valikuterohket ja konkurentsivõimelist keskharidust. Saue riigigümnaasium on 20. riigigümnaasium Eestis ning kolmas Harjumaal.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!