Rakvere riigigümnaasiumi direktoriks valiti Liisa Puusepp

8. apr. 2021 HTM - Kommenteeri artiklit
Liisa Puusepp. Foto: Tanel Meos

Tulevase Rakvere riigigümnaasiumi juhiks valiti Liisa Puusepp, kellel on doktorikraad loodusteadustes ja kes on lisaks senisele haridusele lõpetamas Tallinna ülikoolis loodusainete mitme aine õpetaja magistriõpinguid.

Tallinna ülikooli teadur Liisa Puusepp on töötanud ja õppinud Kreekas, Norras, Jaapanis ja Belgias.

Ametisse valitud Liisa Puusepp ütles, et Rakvere riigigümnaasiumi loomine annab suurepärase võimaluse rajada õppijakeskne ja tulevikku vaatav kool, mis lähtub säästva arengu hariduse lähtekohtadest ning panustab koostöösse kogukonnaga.

Konkurss direktori leidmiseks kujunes haridus- ja teadusministeeriumi riigikoolide osakonna juhataja Raivo Trummali kinnitusel väga tugevaks: kokku osales konkursil 13 kandidaati.

Rakvere linnapea Triin Vareki sõnul on tal linna esindajana olnud rõõm osaleda uue riigigümnaasiumi direktori valimises. Varek ütles, et uus kool koos uue direktoriga on olnud Rakveresse pikalt oodatud ning valituks osutus meeskonnatööd väärtustav, innukas ja suurepäraste teadmistega kandidaat.

2022. aasta septembriks on Rakvere linnaruumi rajatud uus nüüdisaegset õpikäsitust toetav gümnaasiumihoone, kus piirkonna põhikoolide lõpetajatel avaneb võimalus omandada kvaliteetset keskharidust.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!