Tallinna muusika- ja balletikooli direktoriks saab Timo Steiner

14. apr. 2021 HTM - Kommenteeri artiklit

2022. aasta septembris alustava Tallinna muusika- ja balletikooli direktoriks valiti Timo Steiner. 

Timo Steiner on silmapaistev muusikahariduse populariseerija ja 2019. aasta Eesti muusikanõukogu muusikapreemia laureaat. Ta on seni juhtinud Tallinna muusikakeskkooli.

Timo Steiner tõi välja, et Tallinna muusika- ja balletikool saab suurepäraseks kooliks neile, kes mõtestavad maailma muusika- ja tantsukunsti kaudu ja on valmis pingutama selleks, et arendada oma erialased tantsu- või muusikuvõimed nii kõrgele ja nii heaks, kui võimalik.

Haridus- ja teadusministeeriumi kesk- ja täiskasvanuhariduse asekantsleri Robert Lippini sõnul on Timo Steiner pädev arendama nii muusika- kui ka tantsuõpet ning kujundama valdkondade vahelist sünergiat uues koolis. „Timo Steiner on ka kahe balleti autor, temale on südamelähedane nii muusika- kui ka tantsumaailm. Tema koolijuhi kogemus ja koostöö kooli loomise juures on hea eeldus, et uues ametis alustades kohe pühenduda õppeasutuse sisulisele käivitamisele,“ sõnas Lippin.

Direktor valiti avalikul konkursil, millel osales 14 kandidaati.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!