Tartu tervishoiu kõrgkooli rektorina jätkab Ulla Preeden

31. mai 2021 Tartu Tervishoiu Kõrgkool - Kommenteeri artiklit

Tartu tervishoiu kõrgkoolile rektori valimiseks kogunes täna valimiskogu, kes otsustas teha haridus- ja teadusministrile ettepaneku sõlmida uus tööleping senise rektori Ulla Preedeniga.

Ulla Preeden on lõpetanud Tartu ülikooli, kus kaitses 2009. aastal ka doktorikraadi. Tema peamised uurimisvaldkonnad olid geofüüsika ja mineraloogia. Aastatel 2011‒2016 oli Ulla Preeden Põlva maavanem. Varasemalt on ta töötanud Tartu ülikoolis geoloogia osakonnas.

Rektorit valis seitsmeliikmeline valimiskogu, kuhu kuulusid kaks haridus- ja teadusministeeriumi esindajat, kaks Tartu tervishoiu kõrgkooli nõunike kogu esindajat, kaks nõukogu esindajat, kellest üks oli üliõpilane, ning tööandjate esindaja. Rektori uus ametiaeg algab 1. juulil ja kestab viis aastat.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!